O naše hráče se nově stará fyzioterapeut Zdeněk Bartl

Novým spolupracovníkem týmu Basketbalu Olomouc se pro letošní sezónu stává fyzioterapeut Zdeněk Bartl. Bude mít důležitou roli mít při pomoci hráčům, kteří musejí bojovat s únavou a případnými zraněními.

Bartl má s ošetřováním vrcholových sportovců zkušenosti, do jeho rukou se například při nedávném tenisovém turnaji ITS CUP 2014 svěřila jeho vítězka a aktuálně 63. hráčka světa Petra Cetkovská.

Úkolem předního olomouckého fyzioterapeuta Zdeňka Bartla je regenerace basketbalistů po náročných zápasech. Bude rovněž ošetřovat jejich případné úrazy a zdravotní komplikace související s jejich sportovními výkony. „Basketbal je kontaktní sport, takže nás určitě čeká spousta práce při ošetřování celého těla,“ říká Zdeněk Bartl. Někteří hráči již mají ošetření za sebou, jako vůbec první se do Bartlových rukou svěřil Filip Pekárek.

Zdeněk Bartl působí v olomouckém Omega centru sportu a zdraví. Vystudovaný fyzioterapeut v něm sportovcům i dalším zájemcům pomáhá řešit jejich zdravotní problémy. Kromě toho se svými kolegy působí také jako masér a jeho pracoviště klientům nabízí také zábaly a přístrojovou lymfodrenáž. Další informace naleznete na jeho webových stránkách www.masazeol.cz.

Hlavní partneři klubu

Město Olomouc Olomoucký kraj ONDSTROJ Váhala Auto Čechák Alsami.cz Adidas Vodohospodářská společnost Olomouc AutoCentrum Olomouc Detail Reality

Partneři klubu

Omega Bar Corleone Hotel Park Bubeník - řešení ve skle Plyny Jehlář Ecentrum Hotel Trinity Decathlon Maláník Osička Helia sport Pizza Pollo Ristorante Pollo PRO ZK Albeva Morava Epava Olomouc Monika Czabeová Fluid Engineering

Mediální partneři

Olomoucký deník www.olomouc.cz Radio Haná